Kongresové centrum Vísky nabízí kongresové prostory s širokým využitím pro firemní i soukromé účely. Je vhodným místem pro pořádání seminářů, školení zaměstnanců, pracovní porady, firemní meetingy a další firemní akce.

Kongresová turistika (firemní akce, školení zaměstnanců, semináře)

Kongresová turistika je ideální formou, jak získat cenné kontakty na obchodní partnery či odborníky z Vašeho oboru. Samozřejmostí při přípravě firemních setkání je i zajištění gastro služeb a doprovodného programu. Účastníci akcí mohou využít volnočasové aktivity v samotném areálu - vyjížďky na koních, wellness (sauna, vířivka), krytý bazén, pivní lázně, posilovnu, masáže. A rozhodně je to mnoho k vidění i v okolí.

A po dni plném pracovních povinností určitě každý uvítá pohodu např. při venkovním grilování nebo posezení nad kvalitním steakem z domácího chovu.

Prostorný kongresový sál pro pořádání firemních školení nebo meetingůProstorný kongresový sál pro pořádání firemních školení nebo meetingůProstorný kongresový sál pro pořádání firemních školení nebo meetingůProstorný kongresový sál pro pořádání firemních školení nebo meetingů

Zpráva pro nás

Napište nám co Vás zajímá a my se Vám nejpozději do 24 hodin ozveme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.