Jak si dopřát jedinečný gastronomický zážitek? Zavítejte do stylové restaurace Ohrada ve Vískách u Letovic (blízko Boskovic) a vyberte si některou z našich kulinářských specialit. Restaurace slouží jak ubytovaným hostům, tak široké veřejnosti. Pokud se potulujete po okolí, agrocentrum Ohrada byste rozhodně neměli vynechat.

Kapacita restaurace je 50 míst. Pro vaše soukromé účely nabízíme oddělený malý salonek čítající kapacitu až 20 míst nebo velký salonek až pro 80 lidí.
 

Naše výhody:

  • Speciality z hovězího masa z vlastního chovu
  • Salónky pro 20 a 80 lidí
  • Venkovní posezení na zahrádce
  • Dětské hřiště
  • Možnost grilování
  • Parkování a wi-fi zdarma

Vlastní chov skotu

V agrocentru Ohrada si můžete jednak prohlédnout chov skotu plemene Highland, a jednak můžete v restauraci ochutnat steaky z tohoto šťavnatého masa. Vyznavači regionálních produktů tedy budou jistě nadšeni.
 

Speciality z grilu v restauraci Ohrada

Grilovaná kýta nebo sele? V letních měsících jsme schopni v případě zájmu (na objednávku) připravit různé delikatesy na venkovním grilu. Této možnosti mohou využít zejména ti, kdo se u nás chystají oslavit narozeniny nebo svatební den. Grilování se výborně hodí také pro firemní akce a různá školení, případně srazy spolužáků.
Stylová restaurace Ohrada s krbemInteriér restaurace Ohrada Vísky u LetovicBarový pult v restauraci Ohrada Vísky u LetovicStylová restaurace na statku Ohrada Vísky u LetovicRestaurace Ohrada v agrocentru u Vísek u LetovicPivo z místního pivovaru OhradaRestaurace Ohrada se salonkem pro soukromé oslavySoučasný interiér restauraceMůžete si vybrat z více omáčekKřupavé bagetkyPříprava steakůVýborný steak z domácího chovu

Zpráva pro nás

Napište nám co Vás zajímá a my se Vám nejpozději do 24 hodin ozveme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.