Svatební den je pro mnohé z nás nejdůležitějším dnem v životě. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli Váš den zrealizovat co nejlépe dle Vašich představ a přání. Na Ohradě se konají nejen oslavy, ale i svatební obřady. Máte tedy vše jako na dlani na jednom místě - Ohrada je netradičním místem pro obřad i hostinu. Samozřejmostí jsou i jedinečné fotografie ze svatebního dne, které jinde nepořídíte...no řekněte, kdo má například fotku s koněm nebo z minipivovaru? Pokud byste o svatbě u nás přemýšleli, kontaktujte nás a domluvíme se i na nezávazné, informativní schůzce, kde Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a Vy se tak můžete lépe rozhodnout.

Svatební hostina na statku Ohrada - postaráme se o Vás!Váš svatební den na statku Ohrada zařídíme do posledního detailuSvatební focení s koňmi na farmě OhradaSvatební obřad na farmě OhradaJedinečná svatba na statku OhradaSvatební focení na statku OhradaSvatební fotografie z pivovaru má málokdoSpolečné foto novomanželů v místním pivovaru OhradaLáká k zakousnutí - svatební dort na farmě OhradaSvatební salonek v restauraci Ohrada zajistí dostatek soukromíZajistíme občerstvení i květinovou výzdobuBarva výzdoby restaurace Ohrada záleží na Vás!Svatební salonek Ohrada s výhledem do přírodyAltánek na statku Ohrada je hostům k dispoziciSvatba na statku Ohrada - hostina, doprovodné akce i ubytováníSvatební hostina v restauraci OhradaSvatební menu v restauraci Ohrada? Zkuste steak!Dobrou chuť k prvnímu společnému obědu na statku OhradaUžijte si svatební veselí na farmě OhradaZlatá česká klasika - svíčková na smetaně v restauraci OhradaRomantické prostředí farmy OhradaCtíme svatební zvyky - rozbíjení talíře na statku OhradaAperitiv, předkrm a svatební hostina může začít!Interiér restaurace Ohrada vyzdobíme dle Vašeho přáníVybírejte z jídelního i nápojového lístku, nebo nám sdělte Vaše přáníPříprava svatební hostiny na farmě Ohrada - postaráme se o Vás! Připravená svatební tabule v restauraci OhradaJe libo svatební koláčky?

Stylový svatební salónek - Vísky u Letovic

Salónek je určen především pro svatby, jak už jeho název napovídá, ale samozřejmě se zde konají i různé větší oslavy a firemní akce. K salonku patří i přístřešek s venkovním posezením, kde se  přímo nabízí letní grilování.

Pořádání svateb na statku OhradaPořádání rodinných oslav na statku OhradaZajistíme svatební hostinu na farmě Ohrada Vísky u LetovicSvatba na statku Ohrada - vše pro Vás připravíme

Zpráva pro nás

Napište nám co Vás zajímá a my se Vám nejpozději do 24 hodin ozveme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.