Privátní wellness - olejová aroma koupel

Odpočinek v soukromí

Nechte se hýčkat vůněmi. Jedinečný zážitek v intimní atmosféře privátních koupelí.

Zážitkový rituál obsahuje:

  • 20 minut koupel v aroma olejové lázni
  • nápoj dle vybraného druhu koupele (sklenku bílého vína nebo šálek sypaného čaje, popř. džbán vody)
  • rašelinový zábal (mimo koupele se solí z mrtvého moře)
  • 20 minut relaxace na lůžku

Nabízíme vybrané druhy privátních koupelí:

Koupel se solí z mrtvého moře

  • Cena: 799,-Kč / osoba

20 minut v individuální termální koupeli ve vířivé vaně o teplotě 36-38°C, pramenitá voda s citronem nebo bylinkami po celou dobu koupele, 15 minutový odpočinek na lůžku a nakonec si odnesete pro zdraví bylinný čaj z ostropeřce. Minerální sůl z Mrtvého moře působí příznivě při regeneraci pokožky, dodává ji pružnost a hebkost. Koupel v této soli výrazně napomáhá snížením svalového napětí a odstraňováním stresu. Tato sůl obsahuje velmi vysoké procento minerálů s dominantním hořčíkem.

Konopná koupel

  • Cena: 799,-Kč / osoba

20 minut v individuální termální koupeli ve vířivé vaně o teplotě 36-38°C, nápoj ( pivo z našeho pivovaru, sklenku bílého vína nebo limo bezinka), rašelinový zábal, 20 minutový odpočinek na lůžku. Pokud neznáte způsob, který by Vás po těžké práci postavil na nohy, my tu máme pro Vás řešení! Jedinečné složení konopné lázně v kombinaci s konopným olejem přirozeně očišťuje a revitalizuje pokožku a odplavuje únavu a stres. Regenerační bylinná lázeň napomáhá uvolňovat svalstvo při zvýšené fyzické námaze a odstraňovat pocit těžkých končetin.

Čokoládová koupel

  • Cena: 799,-Kč / osoba

Uvolňuje, zklidňuje a navozuje pocit vnitřní harmonie. Koupel si můžete užít v doprovodu partnera, kamarádky, přítele - prostě další blízké osoby. V privátním prostoru koupelí jsou k dispozici dvě stylové dřevěné vany.

Levandulová koupel

  • Cena: 799,-Kč / osoba

Zbavuje stresu, podporuje správné dýchání, zlepšuje krevní oběh. Koupel si můžete užít v doprovodu partnera, kamarádky, přítele - prostě další blízké osoby. V privátním prostoru koupelí jsou k dispozici dvě stylové dřevěné vany.

Koupel z hroznového vína

  • Cena: 799,-Kč / osoba

Blahodárně působí na regeneraci, hydrataci a omlazení pleti. Koupel si můžete užít v doprovodu partnera, kamarádky, přítele - prostě další blízké osoby. V privátním prostoru koupelí jsou k dispozici dvě stylové dřevěné vany.

Koupel z granátového jablka

  • Cena: 799,-Kč / osoba

Uvolňuje napětí a stres. Koupel si můžete užít v doprovodu partnera, kamarádky, přítele - prostě další blízké osoby. V privátním prostoru koupelí jsou k dispozici dvě stylové dřevěné vany.

Máte dotaz?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavřít