Co u nás najdete?

Resort Ohrada je multifunkční zařízení a nabízí ideální prostředí pro jakoukoliv příležitost. Ať už si zde uspořádáte firemní večírek či školení, konferenci, svatbu nebo se rozhodnete tu strávit dovolenou s dětmi či víkend ve dvou - vždy se o Vás postaráme od A - Z.

Kapacita ubytování je 45 lůžek v 15 pokojích.

Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním firemních akcí. Konferenční zázemí s několika uzavřenými jednacími prostory splňuje vysoké nároky na pracovní a méně formální setkání. Více informací v sekci Konferenční centrum

Kapacita restaurace s krbem je v letních měsících navýšena o venkovní zahrádku . Ratolesti najdou u Resortu spoustu sportovního vyžití na dřevěných instalacích nebo trampolíně.

A protože relaxace není nikdy dost a tělo i duch si jí žádá, je pro vás k dispozici relax centrum, masáže, pivní lázně, bazén, vířivka, sauny. Více informaci v sekci Wellness.

A to ještě není vše. Svůj pobyt u nás si můžete zpestřit prohlídkou našeho vesnického pivovaru, kdy vám sládek odkryje tajemství výroby piva. I když pivo se nevyrábí – u nás se pivo poctivě vaří. Více informací v sekci domácí pivovar. A nesmíme zapomenout na naše koně. Až je uvidíte, určitě dáte za pravdu rčení, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu. Více informací o jízdě na koních zde.

Ceny uvádíme včetně DPH v Kč.

Máte dotaz?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavřít