Zpracování osobních údajů

Udělením souhlasu se zpracováním osobních údajů svolujete, aby společnost Agrocentrum Ohrada a.s., se sídlem Vísky 100,67933 Vísky, IČ:26917645, zapsaná ve veřejném rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Brně, v oddíle B, vložce (dále jen „Správce“) v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) o ochraně osobních údajů zpracovávala tyto vaše osobní údaje: jméno a příjmení, u společnosti název, IČO, DIČ, email, telefonní číslo, adresu, číslo OP/PASU, u cizinců VÍZA. Zmíněné osobní údaje zpracováváme za účelem rezervace ubytování, evidence ubytovaných hostů a vydání dokladů/faktur za služby.


Správce je bude zpracovávat :

  • e-maily – po dobu pobytu a reklamační lhůty
  • údaje pro rezervaci ubytování
  • údaje pro evidenci ubytovaných – 6 let
  • údaje povinné pro vystavování dokladů – 10let


S výše uvedeným zpracováním vyjmenovaných osobních údajů udělujete svůj výslovný a informovaný souhlas, který ale můžete vzít kdykoliv zpět. Stačí například zaslat email nebo dopis na adresu společnosti Agrocentrum Ohrada a.s, Vísky 100,67933 Vísky.

Osobní údaje, k jejichž zpracování jste udělili svůj souhlas, mohou pro Správce zpracovávat i tito zpracovatelé:

- Obchodní společnost Shean s.r.o., se sídlem Svitavská 500, 678 01 Blansko, IČ 26768479, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně v oddíle C, vložce 48866, jako poskytovatel servisu webu.

- Jiří Vítek, se sídlem Růžové náměstí 3, 680 01 Boskovice, IČ 06316808, jako správce webu.


Podle zmíněného nařízení GDPR o ochraně osobních údajů máte právo vzít svůj souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás zprávy o tom, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení důvodu a zpracování osobních údajů, požádat o přístup k těmto údajům, které můžete opravit nebo aktualizovat, požadovat po nás smazání svých osobních údajů, obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů, pokud budete mít pochybnosti o dodržování povinností se zpracováním osobních údajů z naší strany.

Máte dotaz?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavřít