Přijďte si odpočinout do našich pivních lázní. Jedná se o netradiční, avšak v poslední době velmi vyhledávaný způsob relaxace.

Začínáme uvítacím drinkem a seznámením se s průběhem celé procedury. Dále Vás čeká dvacetiminutová koupel ve vířivé vaně o teplotě cca 38°C s tajnými pivními přísadami. Následuje třicetiminutový odpočinek na lehátku, při kterém si dle vlastního výběru zvolíte rašelinový nebo parafínový zábal. Během celé procedury je samozřejmá neomezená konzumace piva.

Rezervace nutná, objednávky na tel. 605 298 420 nebo info@ohrada.cz.

Pivní lázně - ceník

Pivní lázně Ohrada - ceník. Vyberte si balíček na míru

Poukaz A pro 1 osobu

Cena zahrnuje: Uvítací drink, Koupel v pivní lázni 20 minut, Odpočinek na lehátku + parafínový nebo rašelinový zábal 30 minut, Neomezená konzumace piva, Zapůjčení osušky, Jednorázové pantofle zdarma - vychutnejte si wellness pivní lázně pro jednu osobu.
Cena: 850,-Kč / osoba
Rezervovat poukaz
Pivní lázně Ohrada - balíček pro 2 osoby

Poukaz B pro 2 osoby - pivní lázně pro dva

Cena zahrnuje: Uvítací drink, Koupel v pivní lázni 20 minut, Odpočinek na lehátku + parafínový nebo rašelinový zábal 30 minut, Neomezená konzumace piva, Zapůjčení osušky, Jednorázové pantofle zdarma, Romantická tříchodová večeře při svíčkách - vychutnejte si wellness pivní lázně pro dva.
Cena: 2.499,-Kč / 2 osoby
Rezervovat poukaz
Pivní lázně Ohrada - relaxace s konzumací piva

Poukaz C pro 2 osoby - pivní lázně pro dva

Cena zahrnuje: Uvítací drink, Koupel v pivní lázni 20 minut, Odpočinek na lehátku + parafínový nebo rašelinový zábal 30 minut, Neomezená konzumace piva, Zapůjčení osušky, Jednorázové pantofle zdarma, Romantická tříchodová večeře při svíčkách, Ubytování se snídaní na 1 noc - vychutnejte si pobyt pro dva pivní lázně.
Cena: 3.499,- / 2 osoby
Rezervovat poukaz

Otevírací dobu samozřejmě přizpůsobíme Vašim přáním.

Již ve staré Mezopotámii se věřilo v léčebné schopnosti piva. V pivě dokonce rozpouštěli v lékárnách léky pro snadnější vstřebávání. I v Egyptě se pivo využívalo k lékařským účelům. Léčení často probíhalo pomocí různých zaklínadel, magických formulí a čar. To bylo stejně důležité jako podávání samotných léků. Pokud někdo neuměl psát, stačilo napsané zaklínadlo na papyrusu omýt pivem a to potom vypít. Pivu se často přisuzovaly léčitelské účinky. Protože český národ zaujímá ve spotřebě piva přední místa ve světových statistikách, věnuje se řada lékařů výzkumu vlivu pití piva na člověka. Z poznatků výzkumných ústavů vyplývá, že pivo je fyziologicky mimořádně vyrovnaný nápoj. Kvalitou svého složení se dá pivo využít i jinak než jako nápoj, a to jako pivní kosmetika. Zlatavý lahodný mok díky všem přírodním zdravým látkám, jako jsou vitamín B, minerální látky, stopové prvky, regeneruje, hydratuje, čistí a zvláčňuje lidskou pokožku. Pivní lázně patří v dnešní době k nejvyhledávanějším relaxačním a ozdravným procedurám. Jejich prospěšnost lidskému zdraví neocení pouze milovníci piva. Jedná se o kombinaci lázeňských procedur s koupelí v zlatavém moku, která navodí příjemný relaxační a regenerační účinek pro tělo i pro duši.
Interiér pivních lání Ohrada Vísky u LetovicRelaxace v pivních lázních Ohrada s konzumací pivaNeomezená konzumace piva v pivních lázních OhradaPivní lázně Ohrada - relaxace s neomezenou konzumací pivaPivní lázně Ohrada - relaxace ve dvouDrink na uvítanou v pivních lázních OhradaPro milovníky piva - pivní lázeň s konzumací lahodného mokuOdpočinek po pivní lázni OhradaPivo z místního pivovaru Ohrada Vísky u Letovic